piątek, 6 sierpnia 2010

5 rzeczy, które zmieniły moje życie...

Noami zaprosiła mnie do zabawy w 5 rzeczy, które odmieniły moje życie... Zaprosiła ponad tydzień temu, a ja jakoś do dziś myślę o tym i myślę ;-)

Ciężko mi wymienić 5 najważniejszych, ale się postaram.

1. Narodziny mojej siostry - dlatego, że zmieniły zupełnie relacje w mojej rodzinie. Kiedy urodziła się Beti ja miałam 4 lata i byłam wypieszczonym maluchem uczepionym spódnicy swojej mamy i łażącym za nią krok w krok. A potem musiałam ustąpić miejsca komuś, kto był młodszy, słabszy i chorowity (przynajmniej na początku). I na pewno nie było łatwo, bo pamiętam, że w moim życiu było więcej momentów, kiedy miałam ochotę zamordować moją siostrę niż tych, kiedy cieszyłam się, że ją mam. Teraz się cieszę, chociaż czasem nie jest łatwo żyć z takim roztrzepańcem jak Beti :-)

2. Pewna przyjaźń, która już nie jest przyjaźnią - hmmm... dlaczego chyba zostawię dla siebie...

3. Pewna wycieczka do Wrocławia 7 lat temu - wtedy zakochałam się w Adamie. I kocham nadal, trochę inaczej niż na początku, pewnie bardziej dojrzale, ale równie mocno, jeśli nie bardziej :-*

4. Studia - wybrane zupełnie z przypadku, bo wygrałam indeks w konkursie i stwierdziłam, że czemu nie... To był chyba jeden z najlepszych wyborów w moim życiu, którego nigdy nie będę żałować, bo ja geografię po prostu kocham :-)

5. Założenie bloga - bo w sumie ciężko mi było wybrać jeden taki moment... bloga zakładałam przez pół roku, bo dłuuugo nie mogłam zebrać się w sobie... ciężko jest tak nagle pokazywać swoje prace ludziom, kiedy przez tyle lat upychało się je po szufladach. Tym bardziej, kiedy zdaje się sobie sprawę, jak potężnym medium jest internet i że chociaż na początku będą to pojedynczy podglądacze, to jednak ich liczba może być dużo wyższa o_0 ale dzięki temu, że mam bloga nauczyłam się dystansu do siebie i do swoich prac, poznałam ciekawych ludzi i zostałam projektantką Scrapujących Polek :-)

No, jakoś się udało... a jako że jestem osobą trochę wredną, to niech pomęczy się teraz ktoś inny ;-)

Do zabawy zapraszam moje wspaniałe koleżanki z działu ATC:
- ankan
- Annar
- Tusię

Pozdrawiam :-)

2 komentarze:

 1. Ojej - po co ja tu zajrzałam o.O :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 2. widze ze potrafisz sie cofnac bardzo daleko do tylu, chodzi mi o wspomnienie z dziecinstwa, ja kojarze tez narodziny brata mialam 3 latka ale czy mialo to na mnie wplyw to juz nie pamietam , poza tym juz mialam siostre :)
  przyjaciele a szczegolnie ci falszywi potrafia zostawic uraz na cale zycie, i widze ze w Tobie ten bol jeszcze twki:(
  kocham Wroclaw a ty to chyba go podwojnie po tym jak poznalas tam Adama:)
  masz bardzo ciekawe studia :)
  i ciesze sie ze zalozyals bloga i ze Cie poznalam :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...