piątek, 20 stycznia 2012

Dla Babci i dla Dziadka :-)

Dziś na blogu Rapakivi razem z Noomiy i Asicą.p prezentujemy Wam nasze kartki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Ja z tej okazji postanowiłam trochę "zaszaleć" i spróbować czegoś nowego - zrobiłam kartki sztalugowe. Pewnie wiele z Was już zrobiło sporo takich kartek, ale ja nie miałam jakoś jeszcze okazji. Pomyślałam więc sobie, że teraz mam do tego dobrą okazję :-) A że forma kartki jest bardzo elegancka pomyślałam, że idealnie będzie pasować do tych papierów.

Pierwszą kartkę - dla Babci - przygotowałam na bazie papieru Hectic Eclectic #3. Ozdobiłam ją zwykłą papierową serwetką, którą pokryłam srebrną farbą akrylową nadając jej bardziej elegancki charakter. Stała się ona ozdobną ramką wokół kamei wyciętej z paska Hectic Eclectic #1. Do tego dołożyłam kilka pokrytych brokatem listków wyciętych z papieru Hectic Eclectic #5, śliczne, kremowe kwiatuszki i perłowe koraliki.
Ze względu na formę kartki ozdobiłam też jej środek:


Bazą drugiej kartki - dla Dziadka - jest papier Hectic Eclectic #1. Na środku kartki umieściłam obrazek wycięty z Hectic Eclectic #6. Aby nadać całości bardziej starociowy charakter, brzegi papieru nieco... opaliłam ;-) Ot, przypomniała mi się stara technika stosowana jeszcze w szkole podstawowej ;-P Dodałam maleńkie tagi wycięte z paska Hectic Eclectic #1 i kilka listków z Hectic Eclectic #2.

A tak prezentuje się środek kartki:Prace Asicy i Noomiy możecie obejrzeć na ich blogach, albo na firmowym blogu Rapakivi :-)

Buziaki :-*

4 komentarze:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...