poniedziałek, 15 listopada 2010

ATC razy 3 (II)

Czyli kolejna porcja ateciaków do pokazania :-)

Na początek "sprzedam cukier" a "kupię jakbłko przemysłowe", czyli ATC pt. "Ogłoszenie" przygotowane na wyzwanie Magdy Polakow. Sam ateciak to coś bardzo prostego: skrawki gazety poprzyklejane jedne na drugie, pomazane distressami, a do tego stempel z cyframi i czekoladowy tusz kredowy.


Potem steampunkowe ATC, do zrobienia którego zaprosiła nas Annar. Przyznam się, że to zupełnie nie moje klimaty, ale zabawa była świetna, bo przypomniała mi czasy dzieciństwa, kiedy zaczytywałam się książkami Juliusza Verne'a. Sama praca to dużo distresów, trochę perfect pearls (których nie widać), crackle paint, kilka metalowych ćwieków, śrubek i podkładek oraz trochę papieru do scrapbookingu, z którego powstał balon :-)


I na koniec trudne, ale za to bardzo twórcze i szalenie ciekawe wyzwanie gościa portalu Polki Scrapują. W tym miesiącu jest to wspaniała Finnabair, która zaproponowała stworzenie pary ateciaków stanowiących spójną całość. Tytuł wyzwania to "Otwórz się, bądź sobą", a żeby nie było tak łatwo na ATC musiało znaleźć się coś metalowego, gazeta oraz coś z motywem jaja, gniazda lub ptaka (do wyboru). Interesujące, prawda? Wyzwanie potrwa jeszcze 2 dni, więc zapraszam wszystkich do zabawy :-) Można stworzyć własną parę ATC albo spróbować zliftować te, które stworzyła Finn. A tutaj możecie przeczytać równie ciekawy, co samo wyzwanie, wywiad z naszym Gościem.


Miłego dnia :-)

3 komentarze:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...