wtorek, 22 października 2013

Pomorskie Craftuje... w jesiennym stylu ;-)

Jesień rozszalała się nam już na dobre, na blogu Pomorskie Craftuje zapraszamy Was na jesienne wyzwanie. To dobra okazja, żeby oderwać się od świątecznego kartkowania i zrobić coś w trochę innym stylu ;-P Tym bardziej, że oprócz inspirującego zdjęcia czeka na Was naprawdę świetna nagroda od I Kropki, która jest sponsorem tej edycji wyzwania ;-) 

Dziś na pomorskim blogu mamy silne wsparcie I Kropkowego DT, więc zaroiło się od mnóstwa jesiennych prac. Ja przygotowałam kartkę (moją pierwszą dla "Pomorskiego" :-))) w formacie DL z bukietem kwiatów i kuleczek głogu, który w miarę postępów prac rozrastał się do naprawdę sporych rozmiarów ;-)


O taki mi wyszedł grubasek ;-)
Ze wszystkich kartek, za które zabrałam się w ostatnim czasie tę lubię zdecydowanie najbardziej. Pracowałam nad nią dość długo, co jakiś czas dokładając a to kwiatek, a to listek... ale takie zabawy z papierem to dla mnie największa przyjemność ;-)

Jeszcze raz zachęcam Was do zabawy z Pomorskie Craftuje ---> klik, kilk

Zapraszam Was też na spotkanie w Sopocie


Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji - pokazy, warsztaty i stoiska naszych lokalnych sklepów przydasiowych, ale przede wszystkim gwarantujemy sympatyczną atmosferę i możliwość spotkania naprawdę fajnych, kreatywnych osób :-) To naprawdę fantastyczna okazja, żeby podzielić się z innymi swoją pasją, nauczyć nowych rzeczy i wymienić doświadczenia. Zapraszamy też osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rękodziełem - gwarantujemy, że po naszym spotkaniu wsiąkniecie na dobre ;-) Jeśli chcecie więc spędzić dzień naprawdę miło i twórczo nie może Was tam zabraknąć :-) 

Szczegóły znajdziecie tutaj ---> klik, klik

Pozdrawiam jesiennie :-)

Ivy


Wykorzystane materiały:

- papier Be Optimistic #5;
- papier Be Optimistic #4;
- papier Just a Note #4;
- papier Just a Note #6;
- pręciki pomarańczowe (z takiego ozdobnego wianuszka na świecznik ;-P);
- tusze distress: Shabby Shutters, Mustard Seed, Tea Dye, Spiced Marmalade;
- crackle accents. 


2 komentarze:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...