wtorek, 8 października 2013

Dobre wiadomości :-)

Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami kilkoma dobrymi rzeczami, które przytrafiły mi się w ostatnim czasie :-) 

Na początku października dołączyłam do fantastycznej ekipy bloga Pomorskie Craftuje


Oprócz tego, że postaram się Was od czasu do czasu inspirować scrapowymi pracami, będę także przeprowadzać wywiady z naszymi uzdolnionymi pomorskimi kobietami w ramach cyklu PKP. Już dziś zapraszam Was na wywiad z Yennene - Joanną Orlikowską, która opowiedziała nam trochę o sobie i swojej największej pasji, którą jest lampworking. Wywiad znajdziecie tu ---> klik, klik  :-)

Razem z całą ekipą PC serdecznie zapraszam Was na spotkanie, które odbędzie się 9 listopada w Sopocie. 


Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji - będą pokazy, make&take, mini-warsztaty i możliwość zrobienia małych zakupów scrapowych na stoiskach firmowych I Kropki i oczywiście Rapakivi. Tematem przewodnim spotkania będzie Boże Narodzenie, więc przygotowywać będziemy kartki świąteczne i bożonarodzeniowe dekoracje. Szczegółowe informacje dotyczące spotkania znajdziecie tu ---> klik, klik
To naprawdę fantastyczna okazja, żeby poznać mnóstwo kreatywnych osób z naszego pomorskiego podwórka, dlatego z całą ekipą PC liczymy, że nie przegapicie naszego spotkania :-)

Mam też dobre wieści związane z Rapakivi. W sobotę premierę miała nasza nowa kolekcja papierów - Warm Memories, która nieco różni się od pozostałych... formatem ;-) 


Nowe papierki przygotowaliśmy z myślą o amatorach małych form i dedykujemy je przede wszystkim osobom, które już zabrały się za przygotowywanie bożonarodzeniowych kartek i dekoracji. Czy są to papiery świąteczne? Zdecydowanie nie ;-) Przygotujecie z nich również prace na inne okazje, np. śluby i jubileusze, stworzycie z nich notesy, przepiśniki, kartki męskie i bardzo kobiece. Mam nadzieję, że przekonacie się o tym zaglądając na nasz blog, bo już niedługo nasze DT postara się zasypać Was ciepłymi inspiracjami :-)

Całą kolekcję papierów możecie już kupić w naszym sklepiku ---> klik, klik

Przygotowaliśmy też dla Was małe candy


Szczegóły zabawy na naszym blogu ---> klik, klik Zapraszam :-)

A już niedługo pokażę Wam pierwsze prace z nowych kiviowych papierów i pierwsze pomorskie inspiracje :-)

Buziaki :-*

Ivy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...