środa, 16 maja 2012

A jednak wsiadłam na Diabelski Młyn :-)

Oczywiście nie taki w wesołym miasteczku, na taki to za żadne skarby nie dałabym się namówić. Kompletnie nie mam zaufania do takich konstrukcji. Ale blogowy Diabelski Młyn prowadzony przez przesympatyczną Noami i spółkę to już zupełnie inna sprawa :-) Dlatego, kiedy dostałam od Dziewczyn zaproszenie do poprowadzenia kolejnego wyzwania, nie mogłam odmówić :-))) 

Zachęcam Was więc dzisiaj do stworzenia wiosennej ozdoby dla domu.

Ja przygotowałam taki oto mobil.
Informacje dotyczące materiałoznawstwa znajdziecie na blogu Rapakivi, a szczegółowe wytyczne dotyczące wyzwania oczywiście na Diabelskim Młynie. Tam też możecie zobaczyć przepiękne prace dziewczyn z diabelskiego DT przygotowane tym razem z papierów Rapakivi.

Żeby Was zachęcić do udziału w zabawie dodam tylko, że nagrodą jest podwójny zestaw papierów z nowej kolekcji Rapakivi - Be optimistic + dodatki (kwiatki, wstążki, tekturki). Mam nadzieję, że się skusicie :-)

Jeszcze raz dziękuję Dziewczynom za zaproszenie do zabawy. To było naprawdę sympatyczne doświadczenie :-)

Pozdrawiam :-)

2 komentarze:

  1. Śliczna, prawdziwie wiosenna i bardzo optymistyczna ozdoba. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. takie ozdoby spokojnie można by zrobić nad dziecięce łóżeczko:) bardzo mi sie podoba :) i jeszcze raz dziękuje w imieniu Zespołu za udział i sponsoring na Diabelskim Młynie :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...