czwartek, 30 grudnia 2010

No to się trochę pochwalę...

A wyjątkowo mam czym :-)

W ramach świątecznej wymianki z Dziewczynami z DT Scrapujących Polek dostałam dwie prześliczne kartki:

od Enczy


i od Tulipanki


Moje kartki trafiły do:

Karmeleiro


i do Danieli


Oprócz tego zorganizowałyśmy sobie taką mini wymianę z Katriną, a że akurat ostatnie trzy tygodnie przed Świętami spędziłam we Wrocławiu mogłyśmy podarunkami wymienić się osobiście.

Ja przygotowałam dla Kasi notes na adresy. Zrobiłam go na gotowej bazie, wymieniłam okładkę i sprężynę (domowym sposobem, który lepiej przemilczę ;-P). Niestety moja piękna i wspaniała bindownica nie dotarła do mnie w terminie i nadal znajduje się w jakiejś bliżej nieokreślonej czasoprzestrzeni... Hahaha... Pewnie nikt z Was nie ma takich "przypałów" z zamawianiem czegokolwiek jak ja o_O Ale już obiecałam (i słowa dotrzymam), że jak tylko cudactwo dotrze do mych rąk, Katrina otrzyma notes w 100% hand made.

Notes wygląda tak:


A do niego dołączona była kartka ze świątecznymi życzeniami:Ja dostałam pełen fantastycznych kolorów notes ozdobiony przepięknymi, ślimaczkowymi kwiatkami, które podobają mi się ogromnie. Tym bardziej, że sama takich zrobić nie potrafię, bo zawsze wychodzą mi jakieś pokraczne :-/Komplet z notesem stanowi delikatna kartka pełna pięknych życzeń:


A jako zupełnie niespodziewany świąteczny bonus trafiła do mnie słodka karteczka od Mirabeel:


Dziękuję bardzo za wszystkie świąteczne upominki, które dostałam. Podobają mi się ogromnie :-) Muszę przyznać, że bardzo spodobały mi się wymianki, więc jakby ktoś miał ochotę na małą wymianę ze mną, to jak najbardziej jestem chętna ;-P

Pozdrawiam :-)

4 komentarze:

 1. ale super wymianki!!! tylko zamieniłaś karteczki :D ja dostałam tą z dzwoneczkami :)) cuuudna jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, Karmelku, już poprawiam :-) bo ja je obie wrzuciłam w koperty i dopiero potem zaadresowałam, żeby nie wiedzieć, kto dostanie którą ;-) no, a że Ty dostałaś z dzwoneczkami to dowiedziałam się z Twojego bloga... cieszę się bardzo, że się spodobała :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne prace!!
  wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i równie pięknych i cieszących oko prac!!! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...