niedziela, 11 stycznia 2015

3/2015 Wspomnienie najpiękniejszej, zimowej baśni...

To tytuł wyzwania przygotowanego przez naszego Gościa na blogu Pomorze Craftuje, czyli Martę Misurę. Miałam ogromną przyjemność przeprowadzić wywiad z Martą, która jest wyjątkowo zdolną, oryginalną osobą... prawdziwą artystką, która tworzy przepiękne prace i równie pięknie o nich opowiada.

Wywiad z Martą znajdziecie tutaj ---> klik, klik

Marta nie tylko zgodziła się opowiedzieć nam trochę o sobie i swojej twórczości, ale także przygotować specjalne wyzwanie dla czytelników naszego bloga. Jego temat nawiązuje do baśniowych prac naszego Gościa ---> Wspomnienie najpiękniejszej, zimowej baśni...

Ja, zainspirowana "Królową śniegu" ubrałam drewnianego manekina w bajeczną, śnieżną suknię:


Zdjęcia niestety są kiepskie, ale przy tej pogodzie jaka jest za oknem i przy bieli pracy ciężko jest mi uzyskać lepszy efekt. Sukienka to przede wszystkim warstwy gazy potraktowanej gel medium, gesso, gel medium zmieszanym z brokatem i farbka akrylową. Mówiąc krótko: tym, co nawinęło mi się pod rękę :P Na przygotowaną bazę sukienki nakleiłam kilka warstw lekko sztywnej organdyny, a pomiędzy nimi ułożyłam kolejne warstwy gazy. Główna ozdoba sukni to kompozycja z kwiatów, oszronionych owoców, brokatowych listków i gipiurowej koronki.


Jeśli macie ochotę wziąć udział w pomorskim wyzwaniu zapraszam serdecznie na blog PC ---> klik, klik Nagrodą dla zwycięzcy jest oryginalny naszyjnik przygotowany przez Martę Misiuro :)


Udanej niedzieli :)


W pracy wykorzystałam m.in.

1 komentarz:

  1. mimo kiepskich fot (kiepskich yhm? gdzie :P) aż prosi się by jej dotknąć, by pod palcami wyczuć każdy najmniejszy detal sukni mieniącej się niczym śnieg w mroźny zimowy dzień .......

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...