poniedziałek, 3 marca 2014

5/2014 Fairy Floss: pierwsze starcie ;-P

W końcu zabrałam się za kiviowe cukierkowe papiery... jakoś zawsze tak mam, że po skończeniu projektu baaardzo chciałabym zobaczyć papiery na żywo, a kiedy już mam je u siebie, zupełnie odechciewa mi się scrapowania ;-P

Na początek powstały dwie kartki w zupełnie innych klimatach ;-)

Pierwsza jest lekko w stylu vintage... zainspirowana kartowaniem z Enczą i ScrapButik TV. Ehhh, naoglądałam się tych warstw, szarpań (czy Wy teraz też uczycie się urywać papier jednym ruchem, żeby szarpańce były takie ładne?), stosów kosteczek i tuszowań, że siedziałam potem długo w nocy i dziabałam swoje kartki... jest ich więcej, ale pozostałe pokażę Wam później.


Jak widać nie żałowałam moich disressów. Oberwało się też różyczce ;-P Płatki pokryłam bieluśkim, kiviowym brokatem (niestety słabo widoczny na zdjęciu :/)- oczywiście zastosowałam metodę enczową ;-)


Druga kartka jest bardziej elegancka. Zrobiona na urodziny mojej ciotki, wręczana przez mamę, która prosiła by była bardziej "stateczna". Nie ma więc na niej żadnych szarpańców, szalonych tuszowań ani mojego ukochanego sznureczka (ostatnio widać go chyba w każdej mojej pracy).


Ale za to poszalałam z w kwiatową kompozycją... mam nadzieję, że nie za bardzo ;-P Sznurkowe straty powetowałam sobie moją ulubioną wstążeczką w groszki. 


"Flossy" okazały się nie tylko przyjemne na obrazku, ale fajnie się z nimi scrapuje. A efekty naprawdę mogą być różne, nie tylko takie "cukierkowe" jak by się wydawało na pierwszy rzut oka ;-)


Ściskam,

Ivy 


Lista materiałów:

- papier Fairy Floss #2;
- papier Fairy Floss #6;
- papier Fairy Floss #7;
- papier Fairy Floss #8
- papier Just a Note #3;
- papier wizytówkowy biały len;
- tekturka scrapińcowa z zestawu "Ornamenty Rae";
- tusz distress w kolorze tea dye;
- biała i złota farbka akrylowa;
- wykrojnik memory box catalina wreath;
- dziurkacz brzegowy MS Doily Lace;
- dzirkacz MS Punch All Over The Page Country Tile Pattern;

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...