niedziela, 4 grudnia 2011

Z elegancką bombką

Czasem lubię wracać do moich "starych" projektów ;-) Kartki z bombką pojawiły się u mnie już w zeszłym roku i chociaż pokazałam na blogu tylko kilka, to była ich naprawdę spora ilość. Bardzo je polubiłam i pomyślałam, że w tym roku też nie może ich zabraknąć :-) Wróciłam też do mapki Mojo Monday 212, którą wykorzystałam już w przypadku tej kartki, ale tym razem nieco ją uprościłam.


Bazą kartki są trzy papiery z kolekcji winter elegance (#1, #2 i #4), a jej główną ozdobą - przecudna śnieżynkowa rameczka z tekturek zaprojektowanych przez Magdę. Pomalowałam ją warstwą białej farby akrylowej (przez farbę przebijają odrobinę opalone laserem brzegi śnieżynki, co dodaje całości nieco starociowego charakteru), następnie pokryłam brokatem w płynie i crackle accents. Pod rameczką podkleiłam docięty do odpowiedniego rozmiaru kawałek papieru pokryty glossy accents, na środku umieściłam błyszczący, czerwony ćwiek - kryształek.


Kartkę ozdobiłam też kokardką z atłasowej tasiemki w intensywnie czerwonym kolorze. Dodałam też kilka listków ostrokrzewu. Wycięłam je dziurkaczem z papieru winter elegance #6 i pokryłam brokatem. Brokatowe listki na świątecznych kartkach po prostu uwielbiam :-)


I na koniec jeszcze raz zdjęcie całości:


A na blogu Rapakivi wiadomość o kolejnej promocji.


Szczegóły znajdziecie tutaj :-)

Pozdrawiam :-)

4 komentarze:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...