piątek, 22 października 2010

Dla widzów o mocnych nerwach...

... czyli znowu nazbierało mi się ateciaków do pokazania o_O

Po pierwsze ATC na ludowo, czyli moje własne wyzwanie pt. "Folklor". Całkiem proste, z rysunkiem pokolorowanym kredkami akwarelowymi, pokrytym crackle paint i gdzieniegdzie tuszem distress. Obrazek to oczywiście jeden z tysiąca wzorów kwiatów z haftu kaszubskiego, a całość w założeniu miała przypominać kawałek porcelany ;-)


Po drugie uśmiechnięty ateciak na wyzwanie Magdy Polakow. Średnio udany i na pewno mało oryginalny, za to dziwnie ciężki do sfotografowania o_0 Do jego wykonania użyłam tuszy distress, mojego nowiusieńkiego, przepięknego stempla Darkroom Door i tekturowego alfabetu.


Po trzecie takie małe "Dziwactwo" na wyzwanie Annar. Temat, którego kompletnie nie potrafiłam ugryźć, stąd podeszłam do niego nieco "dziwacznie", trochę z innej strony. Elementy składowe "dziwactwa" to wydrukowany tekst, tusze distress, kolejny nowiusieńki, przepiękny stempel DarkroomDoor i trochę crackle paint.


Po czwarte ATC na wyzwanie pt. "Taniec", do którego w zeszłym tygodniu zaprosiła nas ankan. Użyłam do niego kilku distressów, tuszu kredowego, stempelka z tekstem i drugiego w nutki, obrazka z baletnicą i crackle paint.


Po piąte, uff, już ostatnie ;-) wyzwanie mojego autorstwa pt. "Wenecja", w którym trzeba było nie tylko stworzyć weneckie ATC, ale także wykorzystać w nim minimum 3 elementy pewnej historyjki. Mój ateciak to gotowy obrazek, pomalowany tuszami distress, kredkami akwarelowymi i złotym żelopisem, maski wycięte z tekturki, trochę gazy, cekinów, perełek i szklanych koralików i oczywiście... hmmm... ostatnio wszędobylska crackle paint ;-)


Wewenckie wyzwanie wciąż aktualne, więc zapraszam serdecznie wszystkich do wzięcia w nim udziału. Tym bardziej, że jeśli przygotujecie prace na wszystkie wyzwania w trwającym właśnie tygodniu podróży po Europie, możecie wygrać wspaniałą nagrodę. Szczegóły znajdziecie na stronie głównej portalu Polki Scrapują, a także na forum przy każdym z konkursowych wyzwań.

Pozdrawiam :-)

2 komentarze:

  1. wysyp ATEciaków, a jakie ładne! nie potrafiłabym wybrać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie ATCiaki cudne ale Balerina i ostatni są bombaśne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...