wtorek, 6 kwietnia 2021

3/2021 Patchwork i tagi

Kolejną dziwną Wielkanoc mieliśmy i w tym roku, oby ostatnią. I nawet, jeśli wczoraj spędziłam późne popołudnie z kubkiem herbaty i kawałkiem świątecznej babki siedząc nad kolejną bożonarodzeniową kartką, nie czuję, jakby to było coś kompletnie szalonego. Ważne, że pozwoliło mi to uciec od niewesołych myśli. W ciągu minionego roku nauczyłam się celebrować takie rzadkie momenty wewnętrznej ciszy.

Z tą kartką poszło mi chyba najtrudniej. Lubię patchworki z papieru i bardzo lubię tagi, ale trochę się nagłowiłam nad połączeniem wszystkiego w całość. W sumie wyszło tak:

Patchworkowy wzór jest bardzo prosty - to zwyczajne prostokąty z papieru. Na nich umieściłam kompozycję z tagów i dekorację w postaci świątecznego stroika. Cała kartka to naprawdę niezły sposób na wykorzystanie papierowych resztek, a przedświąteczne porządki pokazały mi, że mam ich więcej niż przypuszczałam.


Chyba i tym razem zamknę stawkę prac zgłoszonych na kolejne wyzwanie na Rogatym Blogu, ale najważniejsze, że wyrobiłam się w czasie ;) 

Kliknijcie w obrazek poniżej, żeby obejrzeć wszystkie prace zgłoszone na to wyzwanie. Naprawdę warto!


Pozdrawiam serdecznie,

2 komentarze:

  1. Jejku, jak pięknie "rozpracowałaś" tagową układankę :)
    Miniaturowy stroik zachwycił mnie misternością wykonania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspanialy patchwork ❤❤❤. Zachwycajacy przeogromnie ❤

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...